• Nauja prekė

Peilis HELLE 1310 Gaupe

Prekės kodas: 0322-1310

/

Gaupe – norvegiškai reiškia lūšį. Tai yra universalus kelioninis peilis, kuris natūraliai įsilieja į delną. Nedidelė garda stabdo slydimą ir užtikrina saugų ir patogų naudojimą. Tradicinio skandinaviško dizaino dėklas papuoštas lūšies pėdos dekoracija...

125,00 €
Prekė neparduodama internetu dėl mažo likučio.

Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Vilnius, Laisvės pr. 62
0
Vilnius, Jogailos g. 11
1
Kaunas, Pramonės pr. 8A
0
Kaunas, Birštono g. 12
0
Klaipėda, Taikos pr.52
1
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

Gaupe – norvegiškai reiškia lūšį. Tai yra universalus kelioninis peilis, kuris natūraliai įsilieja į delną. Nedidelė garda stabdo slydimą ir užtikrina saugų ir patogų naudojimą. Tradicinio skandinaviško dizaino dėklas papuoštas lūšies pėdos dekoracija.

Gaupe geležtė pagaminta iš trisluoksnio laminuoto plieno. Tai išskirtinė Helle peilių savybė, geležtės šerdis pagaminta iš itin kieto ir ilgai aštrumą išlaikančio plieno, norint jį apsaugoti nuo korozijos, ant viršaus uždedami du sluoksniai minkštesnio, tačiau atsparaus korozijai ir lankstesnio plieno. Tokiu būdu pagaminta geležtė gerai išlaiko aštrumą, yra atspari korozijai ir sunkiai lūžta.

Patogi rankena pagaminta iš karpotojo beržo – impregnuoto ir kruopščiai nupoliruoto. Skirtinga medienos tekstūra kiekvienam Helle peiliui suteikia unikalią išvaizdą.

Peilis komplektuojamas su aukščiausios kokybės odiniu dėklu. Šių dėklų oda yra specialiai apdorojama balnų tepalu, kuris suteikia subtilų blizgesį ir padidina patvarumą.

 

Ilgis: 222 mm

Geležtės ilgis: 107 mm

Geležtės storis: 3,1 mm

Svoris: 122 g

Dėklo svoris: 55 g

 

Atsiliepimai ir įvertinimai