x

Prisijungti

/ Prekė 93 iš 126
Morakniv

Švediškas peilis MORA 'outdoor 2000' Prekės kodas: 032087

27.00
Prekė yra sandėlyje. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Laisvės pr. 62, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Jogailos g. 11, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

MORA Outdoor 2000 - populiariausias ir mėgstamiausias švedų kompanijos MORA gaminys aktyvaus laisvalaikio mėgėjų tarpe. Sukurtas 2000 metais ir netrukus išpopuliarėjo tarp turistų, keliautojų, žvejų ir medžiotojų.

Peilio geležtė pagaminta iš šalto valcavimo nerūdijančio švediško plieno "Sandvik". Rankena pagaminta iš plastiko ir padengta grublėta guma – neslidi, patogi ir saugi. Komplektuojamas su dėklu, pagamintu iš kieto plastiko su odine kilpa prisegimui prie diržo.

Peilis MORA Outdoor 2000 - tai aukštos kokybės universalus peilis už nedidelę kainą!

Geležtės storis: 2,5 mm

Geležtės ilgis: 109 mm

Bendras ilgis: 224 mm

Svoris: 140 g

Gamintojas Mora
Plienas Nenurodyta
Rankenos medžiaga Polimeras
Tipas Fiksuota geležte
Kilmės šalis Švedija

Palikti atsiliepimą apie prekę


2021.04.24 rašo:
jei reikia darbinio arkliuko, šitas - pats tas. Stovyklaujant, žvejojant pravertė ne kartą. Pvz., lengvai įveikia brakonierių paliktus tinklus :))
2018.07.04 rašo:
Gal tik man toks papuolė. Labai jau greitai jis atšimpa. Nuvylė plieno kokybė.
2016.08.10 rašo:
Peilis sukurtas iki 2000, o taip pavadintas, ateinančio šimtmečio belaukiant. Aš pirkau švedijoje 1998 ar 1999m. Ant jo dar yra užrašas:"Mora2000/Stainless Sweeden/KJ Ericson". Dabar Erikson nebesirašo, nes Eriksono kompaniją pilnai "prarijo" Mora. Peilis puikus tiek miške, tiek virtuvėje. Pagrindinis privalumas, lyginant su kitais Mora peiliais yra plona geležtė (nuolydžiai). Pjaustant maisto produktus tai labai jaučiasi. Analogišką geležtę turi Mora Bushcraft Forest. Aštrumą laiko labai ilgai, bet galandimui reikia kokybiškų įrankių (Spyderko Triangle, Lansky ir pan.), nes su senelio pustykle :) nepagaląsi. Vienintelis trūkumas - vaikiškai atrodanti rankena. Nepaisant to rekomenduoju. Idealus peilis bushcraftui ir prie ūkio :)
2016.07.13 rašo:
Peilis super. Kažkada turėjau tokį patį, dar kai pasirodė. Pirkau švedijoje, paskui nulaužiau galiuką mėtydamas į duris :) Paskui man jį pavogė. Labai gailėjausi, kol pamačiau AIC'e. Tikrai darbinis arkliukas. Tinka visur. Ypač geras žuviai išdarinėti žvejyboje, maistui gaminti, drožti. Tiesa, naujojo pirkinio yra vienas nedidelis minusas - jei stipriau įkiši į makštis, pro jų apačioje esančią vieną iš skylučių išlenda pats peilio galiukas. Senajame to nebuvo. Reikia žiūrėti, nes kitaip kuprinėje gali ką nors ir prazūlinti. Bet pats peilis tai tikrai 5/5*
2016.07.11 rašo:
Geras peilis, kokybiškai pagamintas, patogus rankoje, lengva įdėti ir išimti iš dėklo. Dėklas tvirtas. Peilis labai aštrus, gerai išlaiko aštrumą (visgi švediškas Sandvik plienas). Dviejų dalių geležtė labai patogi įvairiose situacijose: siaurai nugaląstas priekis puikiai tinka ruošiant maistą gamtoje, o arčiau koto esanti storesnė dalis - kai reikia daugiau jėgos ir tvirtumo, pavyzdžiui norint nupjaut kokią šaką. Geras pasirinkimas.