x

Prisijungti

/ Prekė 9 iš 147

Stalo įrankių komplektas ''Military'' Prekės kodas: 037028

7.50
Prekė yra sandėlyje. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Laisvės pr. 62, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Jogailos g. 11, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Komplekte: kabinamas prie diržo dėklas, peilis, šaukštas, šakutė, atidarytuvai skardinėms ir buteliams.

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.07.21 rašo:
Super komplektukas nusipirkau ir dziagiuos.irankiai normalaus dydzio patogu valgyt ir kaina nekanda.vienu zodziu geras praktiskas ir patogus daiktas.
2016.07.13 rašo:
Naudoju du sezonus. Geras rinkinys viskas viename, už tokią kainą. Kokybė žinoma ne aukštos klasės tačiau savo paskirtį atlieka gerai. šaukštas mažas tačiau puikiai tinka valgyti koncervus ir pan. Žinoma uogienei virti netiks :)) šakutė taip pat puiki tvirta ir patogi. Vyno atidarytuvas patenkinamas, tikrai netiks barui, tačiau iš reikalo atlieka paskirtį, o didžiausią minusą teikčiau konservų atidarytuvui, nes su juo nepavyko atidaryti nei vieno o tik susižaloti ranką :)) Peilis nestebuklingas tačiau duonai pjauti ir sviestui tepti pats tas, tvirta geležtė labai pasitarnauja darinėjant žuvį, o bukoji geležtės pusė puikiai skuta žvynus..Nepaisant atidarytuvo palikto rando rankoje tikrai esu patenkintas ir rekomendavau savo draugams kaip puikų plastmasinių šakučių ir peilių pakaitalą gamtos tausojimui
2016.07.11 rašo:
Labai neblogas rinkinys, jei naudojamas tik maistui. Peilis tikrai astrus yra visi reikiami atidarytuvai. Na tik saukstas sriubai per mazas :)