x

Prisijungti

/ Prekė 4 iš 122
CRKT

Peilis CRKT M16-01KZ Prekės kodas: 034731

42.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

M16 – tai peilių serija išpopuliarinusi CRKT vardą pasaulyje. Patrauklus dizainas, kokybiškos medžiagos, aukšta pagaminimo kokybė ir visa tai už prieinamą kainą.

CRKT M16-01KZ – puikus pasirinkimas jei reikia nebrangaus, bet patikimo peilio, kurį galima negailestingai naudoti bet kokiam darbui. Zytel rankena sutvirtinta dviem nerūdijančio plieno sluoksniais pasižymi tvirtumu ir atsparumu cheminėms medžiagoms. Patentuotas AutoLAWKS saugumo mechanizmas neleidžia atsitiktinai nuspausti geležtės fiksatoriaus, taip užtikrinamas saugus peilio naudojimas. AUS-4 plieno ašmenys pakankamai ilgai išlaiko aštrumą ir yra lengvai galandami lauko sąlygomis.

Ilgis (mm): 181

Geležtės ilgis (mm): 76

Geležtės storis (mm): 2

Svoris (g): 65

Geležtės plienas: AUS-4

Gamintojas CRKT
Plienas AUS-4
Rankenos medžiaga Polimeras
Tipas Lenktinis
Kilmės šalis Taivanas

Palikti atsiliepimą apie prekę


2019.08.26 rašo:
Turiu keletą metų, dabar tai mano mėgstamiausias peiliukas. Geležtė lengvai atsilenkia, aštrus, patogus, nekleba. Rekomenduoju, nesigailėsit.
2016.07.21 rašo:
Jeigu atsisukinėja pagrindinis varžtas, pabandykite išsukti varžtą ir srieginį sujungimą sutepkite sriegio klijais (stipriais arba vidutinio stiprumo), tada prisukite varžtą ir palaukite kol klijai sudžius, turėtų išspręsti šią problemą
2016.07.11 rašo:
Puiki geležtės forma. Geležtė tikrai tvirtai užsifiksuoja ir suteikia saugumo jausmą naudojant, nėra jokios baimės jog nusipjausi ar įsipjausi pirštus, iš pradžių kiek sunku įprasti prie "AutoLAWKS" mechanizmo, bet po neilgos praktikos viskas vyksta sklandžiai. Atsidaro peilis tikrai labai greitai ir sklandžiai, nėra jokio geležtės judėjimo pirmyn, atgal ar į šonus. Tačiau yra ir vienas minusas, su laiku karts nuo karto vis atsiveržia pagrindinis varžtas laikantis geležtę, o tai sukelia jos nežymų judėjimą į šonus. Kaip bebūtu, šį problema greitai išsprendžiama. Taigi apibendrinant tai puikus peilis už mažą kainą.