x

Prisijungti

/ Prekė 52 iš 97
Cold Steel

Peilis COLD STEEL Leatherneck Tanto Prekės kodas: 0348-39LSFCT

105.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Liko tik 1
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Liko tik 1
Birštono g. 12, Kaunas
Liko tik 1
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Leatherneck – sukurtas pagal klasikinį JAV jūrų pėstininkų peilį. Šiame peilyje sujungiama laiko patikrinta konstrukcija ir šiuolaikinės medžiagos.

Geležtei naudojamas D2 plienas, gerai išlaikantis aštrumą ir atsparus didelėms apkrovoms. Naudojamas miltelinis padengimas, kuris apsaugo nuo korozijos, panaikina blizgesį ir suteikia geležtei papildomo slidumo, kurio dėka peilis lengviau slysta per pjaunamą medžiagą.

Patogi rankena pagaminta iš smūgius sugeriančio, neslystančio Kray-Ex polimero, užtikrina saugų naudojimą. Taip pat šis polimeras yra atsparus aplinkos poveikiui, nepelija, netrupa ir netrūkinėja šaltyje. Papildomo saugumo suteikia stambi garda. Komplektuojamas su patikimu Secure-Ex konstrukcijos dėklu.

Bendras ilgis: 304 mm

Geležtės ilgis: 177 mm

Geležtės storis: 5 mm

Svoris: 345 g

Geležtės plienas: D2

Rankena: Kray-Ex

Kilmės šalis Taivanas
Tipas Fiksuota geležte
Gamintojas Cold Steel
Rankenos medžiaga Polimeras
Plienas D2

Palikti atsiliepimą apie prekę


2018.06.25 rašo:
Isigijau si peili ziema. D2 plienas tvirtas, tikrai ilgai islaiko astruma, bet yra labai trapus. Trapesnis negu tikejausi. Internete pilna video, kaip isbando sita peili, atrode tikrai tvirtas ir tarnauti turetu visa gyvenima, tik pagalasti gal sunku butu. Deja, neseniai bandziau nuzievinti obels rasta ir nesibaimindamas ismeigdavau peili uz zieves krasto, po to palenkdamas peili atplesdavau. Vienas duris perejo kiaurai zieve ir ismigo i kieta obels medi. Lenkiau peili i sona, noredamas atplesti zieves gamala ir nulauziau pati peilio galiuka. O juk specialiai tam ir emiau tanto, nes ju galiukas pats tvirciausias. Per kietas ir trapus plienas.
2017.10.23 rašo:
Sveiki, turiu si peili jau du metai. Tikrai esu juo patenkintas.