x

Prisijungti

/ Prekė 11 iš 40
Spyderco

Galąstuvas SPYDERCO TRIANGLE SHARPMAKER Prekės kodas: 034551

85.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

„TRIANGLE SHARPMAKER“ - tai „No.1“, „THE BEST“ ir panašiais epitetais peilių pasaulyje vadinamas galąstuvas. Dauguma peilių entuziastų, galandančių savo kolekcijas, paėmę į rankas šį įrankį, pasilieka prie jo visam laikui, nes vienas geriausių galąstuvų esančių rinkoje.

Didelis, stabilus, patogus - tinkamas galąsti daugumai peilių ir įrankių. Labai paprastas ir neįtikinamai efektyvus. Kas svarbu - jo konstrukcija neleidžia gadinti peilių.

Perkant TRIANGLE SHARPMAKER Jūs gaunate: gražią plastikinę dėžutę, kuri naudojama visos sistemos sandėliavimui, o taip pat kaip pačio galąstuvo pagrindas. Taip pat komplekte dvi poros keraminių „virbų“ (Du MEDIUM (tamsūs) ir du FINE (balti). Pora metalinių strypų, kurie užtikrina rankos apsauga nuo įpjovimo, jei netyčia peilis nuslystų. Taip pat knygutę su vaizdžia naudojimosi instrukcija, bei DVD formato diską su filmuotomis pamokėlėmis, kaip tinkamai naudoti galąstuvą.

Supakuotas į saugojimo dėžutę galąstuvas yra 20 x 7 x 3 cm ir sveria 210 gramų. Jis puikiai pagaląs visus peilius, pradedant miniatiūriniu šveicarišku Victorinox ir baigiant Ka-BAR USMC. 

Pats galandimas susideda iš braukimo ašmenimis per keraminius virbus. Po 20 kartų iš abiejų peilio pusių. Pirma per virbo briauną, po to per plokštumą. Iš viso susidaro keturi galandimo etapai:

Pirmasis etapas (Tamsus MEDIUM virbas, briauna) - ašmenys atgauna savo formą, pašalinami įkirtimai ar kiti pažeidimai.

Antras etapas (Tamsus MEDIUM virbas, plokštuma) - sukuriama ašmenų pjaunančioji briauna.

Trečias žingsnis (Baltas FINE virbas, briauna) - gaunamas „gamyklinis“ aštrumas.

Ketvirtas etapas (Baltas FINE virbas, plokštuma) - ašmenys šlifuojasi, poliruojasi ir peilis įgauna skalpelio aštrumą.

Visas procesas užtrunka apie 5 min.

Verta paminėti, kad šio galąstuvo pagalba, galima galasti ir peilius su dantytais (serrated) ašmenimis.

Gamintojas Spyderco
Tipas Keraminis

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.09.02 rašo:
Turiu silpnybę gerai išgalastiems peiliams. Išbandžiau daug budu - bet kai nusipirkau ši daiktą - pamačiau tai ko dar nebuvau matęs. Prisipažinsiu - paskaitęs čia rastus ankstesnius komentarus buvau kiek skeptiškas - bet rezultatai pranoko lukesčius 300-400 procentu.... Visiems kam reikia puikaus patogaus galastuvo - patikekit, tai pinigeliai kuriu daiktas tikrai vertas. Nerealiai galanda... Su mano manymu iki šiol gerai pagalastu virtuviniu peiliu po nedidelio pagalandymo su šiuo galastuvu tikrai galima skustis - pats pabandziau.
2016.08.10 rašo:
Atrodo juokingai,bet pasirodo dar ir veikia !/gerai veikia /! Tik nesuprantu kainos ! Daugoka, bet as patenkintas !
2016.07.21 rašo:
Tai geriausiai mano išleisti eurai. Net įsivaizduoti negalėjau, kad po trumpo pasimatymo su šiuo galastuvu mano Kabar`u galima būtu skustis.
2016.07.11 rašo:
Na sitas galastuvas tikrai mane nustebino, kad gera peili galima pagalasti tai nera paslaptis taciau kaip sakoma pridetame informacineme CD kad galima betkoki peili uzgalast netikejau taciau pabandes supratau kad tiesa 100% nepaprastai gerai uzglandau medzioklinius peilius virtuvinius ir nelenktinius medziokleje mano peilio nelabai kas nori imti nes jis paprasciausiai per astrus nepripratusiems