x

Prisijungti

/ Prekė 40 iš 43
Spyderco

Peilis Spyderco SP Native 5 C41CF40 40TH ANNIVERSARY Prekės kodas: 034644

500.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Norėdami paminėti kompanijos keturiasdešimtmetį, Spyderco norėjo sukurti peilį kuris būtų išskirtinis ir atspindėtų kompanijos esmę. Kaip pagrindas buvo panaudotas Native 5 modelis – per ilgą laiką ištobulintas ir gaminamas JAV. Tuomet šis dizainas buvo pakeltas į aukštesnį lygį naudojant pažangiausias medžiagas ir gamybos procesus, taip sukuriant išties išskirtinį peilį.

Savitos formos geležtė pagaminta iš Švedijos kompanijoje Damasteel pagaminto Damascus plieno su patentuotu Thor™ raštu. Šis plienas gaminamas naudojant išskirtinį Damasteel miltelinės metalurgijos procesą kuris sulydo RWL 34 ir PMC 27 plienus į nerūdijantį Damascus tipo plieną. Po to kai geležtė yra pilnai pagaminama ir pagalandama, ji yra panardinama į rūgštį, taip išryškinant išskirtinį raštą ir galiausiai išgraviruojamas kompanijos keturiasdešimtmečio logotipas.

Ne mažiau įspūdinga rankena yra gaminama iš anglies pluošto. Kiekviena rankenos pusė yra gaminama su sudėtingu raštu ir po to kruopščiai nupoliruojama.

Spyderco Native 5 40th Anniversary yra ryški turtingos Spyderco istorijos ir pastovaus indėlio į pasaulinę peilių kultūrą išraiška. Šis išskirtinis peilis buvo išleistas itin ribotu tiražu ir be abejonės papuoš bet kurią kolekciją.

Ilgis (mm): 177

Geležtės ilgis (mm): 76

Geležtės storis (mm): 3,2

Svoris (g): 79

Geležtės plienas: Thor™ Damasteel®

Rankenos medžiaga: Anglies pluoštas

Kilmės šalis: JAV

Tipas Lenktinis
Gamintojas Spyderco
Kilmės šalis JAV
Plienas Thor™ Damasteel®
Rankenos medžiaga Anglies pluoštas

Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.