x

Prisijungti

/ Prekė 20 iš 44
SOG

Peilis SOG 'Fusion Jungle Primitive' F03T Prekės kodas: 034507

58.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Liko tik 1
Laisvės pr. 62, Vilnius
Liko tik 1
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

SOG Jungle Primitive – įrankis galintis atlikti nedidelės mačetės, pjūklo ar plaktuko funkcijas. Nepakeičiamas išvykose į gamtą, kai reikia brautis per tankius krūmus, paruošti medieną laužui ar statyti pastogę. Pagamintas iš 420 plieno ir padengtas tvirta antikorozine danga. Neslystanti rankena užtikrina saugų naudojimą. Peilis komplektuojamas su tvirtu nailoniniu dėklu.

Ilgis (mm): 389

Geležtės ilgis (mm): 241

Svoris (g): 397

Geležtės plienas: 420

Gamintojas SOG
Plienas 420 HC
Rankenos medžiaga Polimeras
Tipas Fiksuota geležte
Kilmės šalis Kinija

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.09.02 rašo:
Peilis pagamintas Kinijoje. Tikekimes kokybiskai. Pati peilio kostrukcija atrodo labai tvirta. Pjuklas nemanau, kad skirtas pjauti medienai. Gal greiciau tinkamas naudoti ten, kur nepatogu naudoti asmenis (kokiam tai bruzgyne kur asmenimis paprastai nenupjausi, o kirsdamas rizikuoji pataikyti sau). Mazesni asmenys gali nupjaiti viela ar virve greiciau nei pagrindiniai asmenys. Rankenos gale yra dantyta atbraila. Tikriausiai kazkam atidauzyti per daug nepadarant zalos :D
2016.08.10 rašo:
Geras darbinis peilis, per savaitgalį su juo teko kasti, kalti kuoliukus, kapoti smulkesnes malkas, darinėti žuvį ir t. t., po viso to matėsi nelygumai ant geleztes, bet jie greit nulyginami galandant. Patogus deklas, yra priekyje deklo mazesne kisene tai galima isimesti smulkesni peili ar galastuva / ugnies skeltuva / multitoola. Ilgiau padirbus be pirstines, grubus rankenos rastas pradeda trint ranka, tai jei netingit ir tai ima vargint, rekomendacija rankena paracord virvute apsisukt. Skyles tam yra.
2016.07.11 rašo:
Man tinka, nes: 1. geležtė eina per visą rankiena, 2. HRC 55 gana lankstus plienas, gerai laiko aštrumą, rūdija tik jei savininkas tupas, 3. maloniai atsigula delne, neslista nuo prakaito, laimikio žarnų ir kraujo 4. kasiau žemę, kapojau krūmus ir medžius, dariau prieglobstį nuo lietaus - tinka, tik atsiranda duobutės ant pjovimo krašto, tačiau lengvai paaštrinama ir išlyginama, 5. staliai, nepjaukit lentų su tom dantim, geriau pabandykit prasiveržt pro krūmus, arba grubiai atskirti laimikio sausgysles, smulkesni dantukai puikiai pjauna vėlą, šakas ir kaulus. Taigi sėkmės išbandymuose ir medžioklėje :)