x

Prisijungti

MAM

Peilis MAM 3-A-B Prekės kodas: 031813

7.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Liko tik 1
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Kišeninis peiliukas su fiksuojama nerūdijančio plieno geležte. Kruopščiai pagaląstas rankiniu būdu. Impregnuoto medžio rankena.

Geležtės ilgis: 88 mm

Pagaminta Portugalijoje.

Gamintojas MAM
Plienas Nenurodyta
Rankenos medžiaga Medis
Tipas Lenktinis
Kilmės šalis Portugalija

Palikti atsiliepimą apie prekę


2018.01.10 rašo:
Ypač lengvas, sveriantis ne daugiau nei 30 gramų ir nebrangus peilis. Geležtė gerai suformuota (kiek neįprastai, geležtės nuolydis padarytas tik iš vienos pusės), ašmenys pakankamai neblogai laiko aštrumą užgalandus juos 40 laipsnių kampu (naudojamas vokiškas plienas panašių, o gal ir tokių pat savybių kaip ir Opinel gamintojo nerūdijančio plieno peiliai). Paprastas ir patogus geležtės fiksavimo mechanizmas leidžia geležtę užlenkti viena ranka. Patogus nešiotis kišenėje (plonesnė buko medienos rankena ir gal kiek trumpesnis palyginus su tos pačios kategorijos ir dydžio Opinel Nr.8). Gamtoje, žygiuose ar kelionėse ir netgi virtuvėje tai pilnavertis pagalbininkas ir praktiškas peilis kasdienai - visur ir visada.

Niekada neperku priėš tai nepasidomėjęs, tad jei įdomu detalesnes šio peilio nuotraukas galime rasti: https://lady-war.ru/nozh-ckladnoi-mam-medium-linerlock-drop-point.html