x

Prisijungti

/ Prekė 23 iš 37
KA-BAR

Peilis KABAR 'Kukri' Prekės kodas: 034-1249

75.00
Prekė yra sandėlyje. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Garsiųjų Nepalo karių gurkų peiliai vadinami Khukri. Tai masyvūs ir tvirti daugiafunkciniai įrankiai. Mes siūlome kompanijos KA-BAR pagamintą šiuolaikišką Kukri formos mačetę - daugiafunkcinį įrankį. Ji atstos Jums peilį, kirvį, plaktuką ar net kastuvą. Puikus įrankis stovyklavimui, atlaikantis didžiausius išbandymus. Pagaminta iš 1085 anglinio plieno. 20 laipsnių užgalandimo kampas. Kietumas: 52-54. „Kraton G“ termoplastinio elastomero neslystanti rankena. Parduodamas kartu su kombinuotu Cordura nailono ir odos dėklu.

Gamintojas KA-BAR

Palikti atsiliepimą apie prekę


2017.08.23 rašo:
Labai geros vertės kapojimo instrumentas už savo kainą. Nepaisant to, jog plienas užgrūdintas mažesniu kietumu, aš stebiuosi kaip gerai ans laiko aštrumą. Po kiekvieno darbo tik prabraukiu kelis kartus per smulkų keraminį galastuvą ir tiek užtenka atstatyti skustuvo aštrumą atgal. Kol kas per porą mėnesių naudojau jį kaip kuolų tašymo, nugenėjimo ir nužievinimo instrumentą - veikia puikiai!
Vienintelis dalykas ką patobulinčiau tai vietoj įgaubtų galandymo nuolydžių daryčiau lygius V formos. Ašmenys būtų kur kas stipresni.
2016.07.11 rašo:
Labai geras ir patvarus kukris. Su juo ir malkas kapoju, ir duobę galiu iškasti ir kaip plaktuką panaudoju. Pirkau prieš 2 ar 3 metus o jis vis dar puikiai tarnauja. Labai patogi rankena, dėklas prisisegti prie diržo. Žodžiu tikrai patariu įsigyti einant į žygius.