x

Prisijungti

Helle

Peilis HELLE Gaupe Prekės kodas: 0322-310

88.00 97.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Gaupe – norvegiškai reiškia lūšį. Tai yra universalus kelioninis peilis, kuris natūraliai įsilieja į delną. Nedidelė garda stabdo slydimą ir užtikrina saugų ir patogų naudojimą. Tradicinio skandinaviško dizaino dėklas papuoštas lūšies pėdos dekoracija.

Gaupe geležtė pagaminta iš trisluoksnio laminuoto plieno. Tai išskirtinė Helle peilių savybė, geležtės šerdis pagaminta iš itin kieto ir ilgai aštrumą išlaikančio plieno, norint jį apsaugoti nuo korozijos, ant viršaus uždedami du sluoksniai minkštesnio, tačiau atsparaus korozijai ir lankstesnio plieno. Tokiu būdu pagaminta geležtė gerai išlaiko aštrumą, yra atspari korozijai ir sunkiai lūžta.

Patogi rankena pagaminta iš karpotojo beržo – impregnuoto ir kruopščiai nupoliruoto. Skirtinga medienos tekstūra kiekvienam Helle peiliui suteikia unikalią išvaizdą.

Peilis komplektuojamas su aukščiausios kokybės odiniu dėklu. Šių dėklų oda yra specialiai apdorojama balnų tepalu, kuris suteikia subtilų blizgesį ir padidina patvarumą.

Ilgis: 222 mm

Geležtės ilgis: 107 mm

Geležtės storis: 3,1 mm

Svoris: 122 g

Dėklo svoris: 55 g

Gamintojas Helle
Plienas Nenurodyta
Rankenos medžiaga Medis
Tipas Fiksuota geležte
Kilmės šalis Norvegija

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.07.11 rašo:
Paprastas, lengvas, aštrus kaip skustuvas. Rankena patogi net didelei rankai, ašmenys puikiai tinka dirti kailį. Dėklas odinis su metaliniu įdėklu ties ašmenimis, peilis jame laikosi standžiai.